DP MINDEK MILAN-práca ukončená

4. KONZULTÁCIA K UKONCENIU DP 20.4.2015

Dobry den, dakujem za zaslanie prace. Mam len jednu pripomienku – ak sa odovolavate v texte na tabulku v prilohe,  tak by sa malo uviest nie  zoznam tabuliek ale zoznam priloh – ale na to teraz kaslite takto je to OK.

3. KONZULTÁCIA K ELEKTRONICKY PREDLOZENEJ KONCEPCII  DP – 27.1.2015 – (DP_Mindek_Milan_27-01-15.rar)

Milan zdravim, dakujem, suhlasim s tlacou – mozete mi to doniest do prace , aby ste to nemuseli posielat postou. V spominanej kapitole 1.2 citujte aj BASL, 2008 – je na FTP. Problem to nebude ked budu dvaja. Anglicky nazov som zmenil. Obsah a literatura su v Calibri fonte – moze to bytr problem. Podmienky na zapocet ste splnili – zapisem Vam ho 31.1. Zdravi J.Pancik

Dobry den, v prilohe sa nachadza finalna verzia koncepcie prvej kapitoly diplomovej prace. Po dopracovani kapitoly Databazove systemy a formalnej uprave zvysku prace som sa dostal na uroven rozsahu 45 stran + 25 kniznych zdrojov. Vsetky ulohy zadane osnovou prace pre prvu kapitolu su splnene. Ako problematicke miesto vidim kapitolu 1.2 Informacny system, kde cerpam prevazne z jedneho knizneho zdroja – bude ju nutne este doplnit alebo skratit.V pripade Vasho suhlasu dam pracu vytlacit a odoslat v sulade s instrukciami z predchadzajucej komunikacie.Anglicky nazov prace v IS je nadalej neaktualny, prosim Vas o jeho zmenu v sulade s formularom zadanie prace.

2. KONZULTÁCIA K PODROBNÉMU OBSAHU DP – 2.1.2015 

 • 2. januar 2015 M.Mindek-> J.Pancik: Dobry den,v prilohe sa nachadza sucastny stav prvej kapitoly diplomovej prace – 41 stran textu, zatial bez formalnej upravy; 21 kniznych zdrojov. Vsetky ulohy zadane osnovou prace pre prvu kapitolu su splnene aspon na minimalnu uroven:

  jazyk UML — kapitola 1.4
  jazyk XML — kapitola 1.2.3 (minimum)
  jazyk Ruby — kapitola 1.5
  Rails framework — kapitola 1.5
  informačný systém — kapitola 1.2
  webová aplikácia — kapitola 1.5.2 (minimum)
  vnorené systémy — kapitola 1.3

  Z povodne planovaneho obsahu zostava nespracovana kapitola Databazove systemy(+-8 stran), ktora bude podla moznosti dokoncena pocas skuskoveho obdobia. Kapitolu Webove technologie rusim uplne, z dovodu prekrocenia pozadovaneho/planovaneho rozsahu prace.
  Anglicky nazov prace v IS je nadalej neaktualny, prosim Vas o jeho zmenu v sulade s formularom zadanie prace.
 • Dobry den, dakujem za zaslanie doplnenia Vasej prace zo dna 2.1.2015.Ulozil som si ju do adresara 150112 DP MINDEK (subor DP_Mindek_Milan_02-01-15.rar). Suhlasim s podrobnym obsahom a odporucam pracovat na celkovej koncepcii prace v zmysle (1) .
 • (1) http://www.drpancik.sk/archiv-vyucby/vyucba-zima-2013/vedenie-zaverecnych-prac-a-seminare-k-nim/broadcast-podstranka-s-odoslanymi-emailami-vsetkym-studentom/

1. KONZULTÁCIA K OBSAHU DP – 26.11.2014 

 • Dobry den, dakujem za zaslanie Vasej prace zo dna 26.11.2014. Ulozil som si ju do adresara 150112 DP MINDEK (subor DP_Mindek_Milan_26-11-14.rar ). Suhlasim s predloženým obsahom diplomovej práce

 

Zadanie DP

Téma :

Prípadová štúdia analýzy a návrhu konkrétneho informačného systému

Cieľ:

Cieľom práce je softvérový návrh a realizácia informačného systému pre výrobný podnik. Prínosom analytickej časti je softvérová analýza IS v modelovacom jazyku UML. Prínosom v návrhovo / realizačnej je realizácia navrhnutého informačného systému.

Osnova :

1. Teoretická časť: vymedzenie pojmov v predmetnej oblasti (jazyk UML, jazyk XML, jazyk Ruby, Rails framework, informačný systém, webová aplikácia, vnorené systémy)

2. Analytická časť: softvérová analýza konkrétneho informačného systému pre výrobný podnik, v modelovacom jazyku UML

3. Návrhovo-realizačná časť: realizácia riešenia konkrétneho informačného systému pre výrobný podnik