BC KURČINA

email komunikacia 23.10.2015
email Pancik to Patrik:
Dobry vecer, odpoved je strucna, na stranu 40 napiste zaver. Do polovice decmebra by ste mali mat schvaleny obsah a rozsah a napisanu prvu cast teoreticku v rozsahu do 25 stran. Ak urobite aj cast analytickej o to lepsie. Ak toho napisete viac, tak sa text presunie do prilohy a v texte prislusnej kapitoly sa odvolate na prilohu. Vid BC Polakova (je na FTP i v IS BIVS). Ona ma dve prilohy vacsie ako praca.
email Patrik to Pancik :
Dobry den pan Pancik mam este niejek otazky k BC teme.V smernici sa uvádza, že BP má mať minimálne 40 strán. Neuvádza sa ale horná hranica, čo je problém.Chcem sa spýtať, na koľko strán prácu treba spravit. Od toho totiž závisí rozsah jednotlivých častí práce (napr. teória nesmie byť dlhšia ako praktická časť).a este sa chcem spytat ktym 20 stranam ktore maju bzt do decembra hotove ide o 20 strán čoho? 20 strán teoretickej časti práce, alebo teoretickej časti a kúsku analytickej časti?

 

TEMA : Vybrané problémy bezkontaktných elektronických kariet
 TEMA ENG : Case studies with contactless electronic cards
 CIEĽ PRÁCE : Vykonať rešerš a analýzu vybraných problémov využívania bezkontaktných elektronických kariet
OSNOVA PRÁCE (jej čiastkové ciele) :
 1. TEORETICKÁ ČASŤ : vymedzenie pojmov v predmetnej problematike (elektronické platobné systémy a elektronické karty, bezkonaktné karty a ich technológie)
 2. ANALYTICKÁ ČASŤ : analýza využitia bezkontaktných kariet v slovenských bankách, bezpečnostné otázky využitia technológií bezkontaktných kariet
3. NÁVRHOVÁ ČASŤ : dotazníkový prieskum medzi používateľmi k výhodám a nevýhodám využitia bezkonatktných platobných kariet